Pulover per femra me simbol flamurin gjerman

Write a review
2,600 Lekë
D205
In Stock
+

Pulover shume e bukur  me tre ngjyra te bukur kombinuara  (Portokalli,e kuqe dhe e zeze)

pulovra eshte material shume cilesor

Masa gjendje ; ( M )

Porosia ju vjen ne masen M

Marka Comma


Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: M, L
1,600 Lekë
Masa: M-L, L
3,200 Lekë
Masa: XXL
1,800 Lekë
Masa: L-XL, XL