Pulover per femra ngjyre gri

3,500 Lekë
ZERO Mesazh
SD133
In Stock
+

Pulover shume bukur per vemra dhe cilesore

pjesa fundore shume unike qe i jep stil dhe elegance

Materiali: viskozë (80%) | poliester (20%)

Marka: Zero

Masa: S

Cmimi i sugjeruar nga Zero eshte 59.99 Euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,600 Lekë
Masa: XS-S, S, S-M