Pulover per femra ngjyre portokalli

2,000 Lekë
D227
In Stock
+

Pulover per femra ngjyra eshte dicka ne mes te portokallise dhe te kuqes.

e pershtatur per sezonin pranvere dhe vjeshte , gjithashtu e pershtatur per mbremje verore dhe ambjente te ngrota apo poshte nje xhupi dhe xhakete.

Masa M "prerje pak lirsho"


Marka:
SuperDyqani
Ngjyra:
Portokalli
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
 • Pranverë
 • Vjeshtë
2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

3,600 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 164/ 14 Vjec