2,500 Lekë
SD229
In Stock
+

Pulover unike dhe cilesore nga Q/S 

Gjatësia e prapme në madhësinë M përafërsisht 54 cm

Gjendje: Masa M

Ngjyra Blu e erret

Materiali: , 45% viskozë, 30% poliamide, 20% pambuk, 5% lesh

Marka: Q/S

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Q/S
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata

No reviews found

2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
2,700 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: S
1,300 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec
700 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: M-L, L