1,800 Lekë
D254
In Stock
+

Pulover e zeze per femra 

Jo shume e trashe, e pershtatur per ambjente te ngrohta , ndersa gjate dimrit  me patjeter ju duhet nje xhup kur jeni jashte.

Masa Gjendje ( M )

Porosia ju vjen ne masen M

mund te pershtatet nese jeni mase pak me shume se M dhe jo me shume se L

Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: XL
1,600 Lekë
Masa: L, L-XL
850 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec
3,700 Lekë
Masa: S
Maska mbrojtese nga covid 19
Transport Falas
150 Lekë