Triko me shkëlqim për femra

2,500 Lekë
B119
In Stock
+

Triko për femra me shkëlqim, dizanj teper modern

Gjatësia e pasme përafërsisht. 70 cm në madhësi 36

Gjendje Masa: 36/ M

Materiali: 37% poliakrilik, 33% poliester, 25% poliamid, 5% lesh

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliakril
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Dimër
2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: M
2,600 Lekë
Masa: L, XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

1,900 Lekë
Masa: S
1,800 Lekë
Masa: S
1,100 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,500 Lekë