Pantallona elastike per femra dhe ngjyre Blu te erret

1,200 Lekë
XR23
In Stock
+

Pantallona Ngjyre Blu e erret dhe elastike

Maka Country Road

Pantallonat kane rene ne toke dhe duhen lare para perdorimit

Masa M=  Beli 38cm Gjatesia 104cm

Gjendje vetem mase  M


Marka:
Country Road
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Jo Kthime & Jo Ndërrime

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

2,700 Lekë
Masa: S, S-M
1,500 Lekë
Masa: M-L, L
3,200 Lekë
Masa: M
1,800 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,800 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 152/ 12 Vjec