Pantallona Elegante per femra

2,400 Lekë
ZERO Mesazh
J109_4D89
In Stock
+

marka zero 


ngjyre vishnje

masa 34 : Beli 38 cm gjatesia 102cm

Masa 38 : Beli 42 Cm Gjatesia 103. produkti duhet lare pasi eshte bere pak pis

Ngjyra Jeshile

Masa 40 Beli 44cm gjatesia 104 cm

I Mungon Kopsa e njerit nga xhepat pas

Ngjyra Blu e erret

masa 36 Beli 40 gjatesia 102cm

Ngjyra e Zeze

Masa 42 beli 46cm gjatesia 104cm

Marka:
Zero
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L
4,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL
2,000 Lekë
Masa: L