Pantallona nga comma, ngjyra roz e hapur

2,600 Lekë
J114
In Stock
+

pantallona nga coma cilesore dhe slim fit

Kujdes: Gjendje vetem pa pikat.

masa 36 "M"

Beli afersisht 38 cm

Marka:
Comma
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj