Pantallona te zeza per femra

1,500 Lekë
ZERO Mesazh
XR10
In Stock
+

pantallona te holla dhe te zeza me dy xhepa para dhe dy xhepa pas

Masa L dhe Xl Jante te njejta Vendoseni duke u bazuar ne kto permasa nese jane per ju apo jo.   :

 Beli 42 cm, gjatesia 94cm

Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,200 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,700 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,000 Lekë
2,000 Lekë
Masa: S

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,800 Lekë
Masa: XXL
1,500 Lekë
Masa: XL
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec