​Pantallona te zeza per femra

1,800 Lekë
XR32
In Stock
+

Pantallona te zeza per femra  

pantallonat jane per sezonin pranvere vere dhe vjeshte sepse jane pantallona te holle

Masa L Beli 40cm Gjatesia 94cm

Gjendje Vetem Masa L

Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
4,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
900 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec