1,800 Lekë
XR04
In Stock
+

Pantallona per femra, cope e holle, ngjyra e zeze, me dy xhepa nga para dhe me dantella tek xhepat dhe beli

Masa L Beli afersisht 40-42 cm. Gjatesia 98 cm

Gjendje vetem Mase  " L "

produkti ju vjen me masat qe shikoni ne foto dhe te shkruara ne kete pershkrim.

Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: L
2,000 Lekë
Masa: L
1,000 Lekë
Masa: L
2,700 Lekë