2,600 Lekë
ZERO Mesazh
J110
In Stock
+

Pantallona te zeza dhe te holla 

Marka zero

Masa 36 

Afersisht Beli 40cm  gjatesia 96cm

Cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: M, XXL-3XL
1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,700 Lekë
Masa: M-L, L
1,500 Lekë
Masa: L-XL