Superskinny: Stretch-Jeans

3,100 Lekë
B112
In Stock
+

Masa gjermane :W42/L32

Beli 42cm gjatesia 104cm

Materiali:68%pambuk 21%poliester 9%viskoze 2%elastan

Xhinse për femra, material shumë cilesor. dhe elastik

Formë klasike me 5 xhepa me zinxhir

Qepje të ndryshme dekorative në pjesën e përparme dhe të pasme
shtrëngim i ngushtë Shape Superskinny me bel normal, përshtatje të ngushtë në vithe dhe kofshë dhe këmbë 
Falë materialit veçanërisht shtrëngues, xhinse përshtaten si një dorezë!

cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 164/ 14 Vjec
3,400 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec