Tuta Blu me pika te bardha

Write a review
2,100 Lekë
FS56
In Stock
+

Tuta te holla per dite te ngrohta

teper te rehatshme

Masa: S  Shiko foton

tuta pranverore dhe verore  cilesore dhe unike ne modelin e tyre

Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane

No reviews found

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: S, M
1,600 Lekë
Masa: L
1,250 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 146/ 11 Vjec
1,800 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,600 Lekë