Tuta me lule per femra

3,500 Lekë
SD210
Disponueshëm
+

Modeli i gjithanshëm i lules u jep pantallonave një prekje të freskët 

Xhepa anash

Brez elastik i mbledhur me bel dhe lidhëse në pjesën e përparme

100% viskozë
Masa M 

Gjendje: Masa 36/RG

Beli Afershisht 37 cm , gjatesia 102 cm

Model Lirsho

cmimi i sugjeruar 89.99 euro

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë

Te Rastit