Çmimi Mungon
ZERO Mesazh
XR15
In Stock

Tutat Jane te reja , por gjate transporit dhe zhvendosjes njera nga lidheset ka pesuar demtim.Mund ta shikoni ne foto

Tutat jane material teper cilesor. 

Marka Zero

Masa M   

Beli 37cm   Gjatesia 98 cm, perafersisht

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
Çmimi Mungon
Masa: S-M, M

Produkte Të Rastit