1,800 Lekë
XR14
In Stock
+

Tuta per femra me prerje unike, pjesa para meshin i bute dhe prapa cope e zeze pambuku

Masa Nr 38 "M"   

Masa M = Beli  34cm - 37cm   ,  gjatesia 96-97cm

Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: L
1,400 Lekë
Masa: S-M, M
2,600 Lekë
Masa: XXL
2,200 Lekë
Masa: XXL, 3XL