Xhinsa per femra model i vecante

Write a review
2,800 Lekë
SD167
In Stock
+

Xhinse Prerje E Gjere Lirsho

Masat e sakta i gjeni ne foto, gjithsesi mund te levizin nga 0.5 - 1 cm 

Masa gjermane : W36/L32

Beli 40 cm gjatesia 106 cm

Materiali: 88%pambuk 12%lin 

Te pershtatshme per sezonin pranvere vere dhe vjeshte. 

Marka S Oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: L
1,200 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,600 Lekë
Masa: L
2,400 Lekë
Masa: M-L, L