2,400 Lekë
A118
In Stock
+

Materiali :97% pambuk, 3% elastan;

Larja ne 30 Grade 

Ngjyra e Zeze

Mos perdorni hekur te nxehte apo tharese rrobash

Masa Gjermane

40/34   Perafersisht Beli 40cm,  Gjatesia 105/106 cm

32/34  Perafersisht Beli 32cm,  Gjatesia 98/99 cm

Xhinsat jane Elastik


Cmimi i sugjeruar 49.99

Marka:
S Oliver
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
5 yje i meritoni, porosia me erdhi me cilesore nga cfare prisja. sh flm
xhinset jane super, ju faleminderit :)
porosia me ka ardhur shume shpejt, xhinsat jane shume te bukura dhe cilesore, ju falenderoj
Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masat Femije: 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL
1,000 Lekë
Masa: S, S-M