Xhinsa te Kuq per femra

Write a review
2,600 Lekë
FS65
In Stock
+

Xhinse te kuqe dhe pak elastike

Masa: S/M

Produkti eshte i njejte si masa M ashtu dhe masa S

beli 36 cm gjatesia 102 cm

Produktit i Mungojne Etiketat Origjinale

Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found