Xhinsa te shkurtera

1,700 Lekë
XR30
In Stock
+

Xhinse te shkurtera verore shume te bukura, 

me xhepa para dhe pas

Ne etikete shkruan masa S

por mendojme se jane mase M

beni matjen e nje pale xhinsave apo pantallonave ne vije te drejte dhe nese rreth 37-39 cm kto xhinsa jane fix per ju

Prerje Standarte "Beli 38cm"

Marka:
True Style
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,200 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,700 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,000 Lekë

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: S, S-M, XXL
1,600 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,050 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,600 Lekë
Masa: XL