Xhinse elastike per femra

Write a review
2,000 Lekë
XR25
In Stock
+

Xhinset jane elastike dhe slim fit

ngjyra eshte pak me blu se ne foto "diku nga dritat qe kane nderyre duken me pak blu"

Masa  :  S   

Beli 34 Cm  Gjatesia 97cm

Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
2,400 Lekë
Masa: M, M-L
900 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec