2,000 Lekë
FS61
In Stock
+

Xhinse Shume te Bukura per femra dhe pak elastike

Produkti eshte origjinal dhe cilesor.

Gjate zhvendosjes produktit i jane shkeputur etiketat per kete arsye vjen me kete super cmim

Nga Cfare Shikojme Mendojme se eshte mase S slim fit

Masat  i keni ne foto


Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: L-XL, 3XL
1,100 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,000 Lekë
Masa: L, L-XL