Xhinse per femra super

2,600 Lekë
FS51
In Stock
+

Masa: L- XL

Masat e njejta  Per L dhe Xl :Beli afersisht 42cm

Nese e bleni kte produkt , produkti ju vjen me ato masa qe jane shenuar ne fototn e fundit.

Shiko Foton e fundit

Masat e sakta i gjeni ne foto, gjithsesi mund te levizin nga 0.5 - 1 cm 

Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane

Produkte Të Rastit

2,700 Lekë
Masa: L, L-XL
1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec
2,400 Lekë
Masa: L
2,800 Lekë
Masa: XL
1,000 Lekë
Masa: M, M-L