Xhinse per goca pak elastike

Write a review
2,750 Lekë
ZERO Mesazh
J100
In Stock
+

Xhinsa te te zezza dhe elastike

MasaGjermane  W36/L30 

Marka Zero

98.5pambuk 1.5 elastan  

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: M, M-L, L
Bluze e bardhe me flutur
- 75%
2,800 Lekë 700 Lekë
Masa: XXL-3XL
1,100 Lekë
Masa: XL
1,400 Lekë
Masat Femije: 158/ 13 Vjec