Pallto per femra e gjate dhe e bardhe

Write a review
2,600 Lekë
D242
In Stock
+

Xhakete e gjate per femra

shume e bukur dhe cilesore

e pershtatur per cdo amjent, pune,shkolle,shtepi,kafe etj..

Masa Gjendje ( L )

Porosia ju vjen mase L

Marka  zero


Marka:
Zero
Ngjyra:
Pane
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
1,600 Lekë
Masa: L
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
2,600 Lekë
Masa: M
1,400 Lekë
Masat Femije: 158/ 13 Vjec