Xhakete e Bardhe per femra me zinxhir nga para

Write a review
2,700 Lekë
D247
In Stock
+

Xhakete e bardhe per femra shume e bukur dhe cilesore, 

xhaketa eshte me hapje nga para me zinxhir , pjesa e zinxhirit " mbylljes" nuk eshte fix ne mes eshte disi pak me ne anen e majte  kjo e ben unike dhe te vencante nga xhaketat e tjera dhe duket mjaft bukur :) 

xhaketa eshte per dite te fresketa dhe jo dite te ftohta,

kjo xhakete eshte elegante dhe qendron mjaft bukur veshur.

Prerje Standarte "vetem nje prerje"

qe kjo xhakete te ju vije fiks ju nuk duhet te jeni mase S dhe jo me shume se mase M

Masa S-M

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
3,400 Lekë
Masa: L
1,900 Lekë
Masa: S
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
2,700 Lekë
Masa: M-L, L
1,350 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec