Xhakete e lehte nga S oliver

2,600 Lekë
D204
In Stock
+

Xhakete  per femra super e vecante

mbyllja me zinxhir dhe me dy xhepoa te vegjel para

Masa Gjendje S

 marka s oliver,

 Materiali : 100%pambuk

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri

Veshje

Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: XL
1,200 Lekë
Masa: L, L-XL
2,700 Lekë
3,200 Lekë
Masa: M-L, L