Xhakete e shkurter femra

Write a review
2,600 Lekë
FS73
In Stock
+

Xhakete ngjyre roze dhe e shkurter per femra

Masa Gjendje : ( S)

Masa Gjermane Nr 36 

Porosia ju vjen mase S

Pershtatet dhe per mase ne mes te S dhe M 

Marka:Comma 

Materiali: 62%pambuk 35%viskoze 3%elastan 

Cmimi i sugjeruar per shitje 99.99Euro

Marka:
Comma
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
E Ngushtë
Mëngë:
3/4
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masa: XL
900 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
6,500 Lekë
Masa: M