Xhakete per femra shume e vecante dhe unike

Write a review
3,000 Lekë
D232
In Stock
+

Xhakete per femra shume e bukur

Cope Cilesore

e pershtatur per tu veshurne te gjitha stinet dhe ambjentet

Materiali : 40% pambuk 39%poliester 16%viskoze 5%elastan

Masa Gjendje Nr 44  ( M )

marka Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
3,400 Lekë
Masa: 3XL
2,400 Lekë
Masa: L-XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL