Xhakete - Xhup per femra ngjyre roze e hapur

Write a review
2,500 Lekë
FS72
In Stock
+

xhup shume i bukur ngjyre roze e hapur.

nga brenda ngjyre e bardhe me vija blu.

mbyllja me butona dhe rryp.

 ju mban ngrohte ne kohe te ftohta dhe me ere

Prerje Standarte  

Masa M-L

Marka:
SuperDyqani
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found