Xhup Nga Zero per femra, super i bukur super cilesi

2,600 Lekë
D236
In Stock
+

Xhup super i bukur dhe unik  per femra 

Mbyllja me zinxhir, dy xhepa para

Ngjyra Gri

Masa Gjendje : ( M )

Porosia ju vjen mase M

Marka Zero

Mungojn Etiketat

Marka:
Zero
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec, 176/ 15-16 Vjec, 180/ 17 Vjec, 19 Vjec
1,150 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
5,800 Lekë
Masa: L, L-XL