HP LASERJET PRO MFP M227SDN 3 ne 1 , Printer - Skaner - Kopje

32,000 Lekë
G3Q74A
In Stock
+

Funksionet jane, Printim, Kopje, Dhe Skaner

Printer shume funksional me lazer , ngjyra vetem e zeze.

ky model  eshte shume i shpejte si ne kopje ashtu dhe ne printim, afersisht 28  kopje ne minute dhe 48 faqe printimi ne minute.

lidhja e printerit mund te behet me usb2 dhe rj45 lan

Suporton ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), 76 x 127 mm, 76 x 187 mm

rezolucioni maksimal i printimit eshte 1200 x 1200 dpi

rezolucioni maksimal i kopjes eshte 600 x 600 dpi

nga ndezja deri ne printimin e faqes se pare duhen maksimumi 6.4 sec

Ky eshte nje printer per zyra ose ambjente ku njekohesisht e perdorin me shume se nje person te njejtin printerMarka:
Hewlett-Packard
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

1,250 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
2,200 Lekë
Masa: M, L, XL, XXL, 3XL
2,400 Lekë
Masa: XL
1,500 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
3,100 Lekë
Masa: L