On sale

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
Bluze Gri  Me Zemer
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: XL
Bluze verore me menge 3/4
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: XS, S, M, L
Bluze verore me menge trecerekeshe
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: S, M
Bluze me menge te gjata nga Q/S
- 42%
2,600 Lekë 1,500 Lekë
Masa: S-M, L
Bluze me menge te gjata nga Q/S
- 42%
2,600 Lekë 1,500 Lekë
Masa: M, L, XL
Bluze e bardhe me flutur
- 75%
2,800 Lekë 700 Lekë
Masa: XXL-3XL
Bluze verore ngjyre e zeze
- 43%
2,800 Lekë 1,600 Lekë
Masa: S-M, XL, XL-XXl
Super Grires Sokany
- 4%
2,590 Lekë 2,490 Lekë
Set me filxhan kafeje
- 13%
799 Lekë 699 Lekë
Set Arcopal Parma 18 cope
- 4%
2,590 Lekë 2,490 Lekë
Mixer dore Floria
- 6%
1,590 Lekë 1,490 Lekë
Raft metalik me 3 kate per lavatrice
- 4%
2,590 Lekë 2,490 Lekë
Xhezve elektrike Sokany
- 6%
1,590 Lekë 1,490 Lekë
Bluze me menge te shkurtera verore
- 44%
1,800 Lekë 1,000 Lekë
Masa: XL, XXL
Xhakete e Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra
- 17%
4,200 Lekë 3,500 Lekë
Masa: S
Cigare Elektrike istick pro
- 9%
8,000 Lekë 7,300 Lekë
Netis E1+ 300Mbps Wireless N Range Extender
- 16%
3,200 Lekë 2,700 Lekë
iPhone 11 Pro Max   Memorie 256 GB
- 6%
163,500 Lekë 153,500 Lekë
Pulover per femra ngjyre blu
- 46%
2,600 Lekë 1,400 Lekë
Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L
Kepuce atlete per meshkuj 100% lekure
Transport Falas
- 30%
13,900 Lekë 9,700 Lekë
Kepuce dimerore per meshkuj 100% Lekure
Transport Falas
- 50%
11,500 Lekë 5,700 Lekë
Kepuce dimerore per meshkuj 100% Lekure
Transport Falas
- 50%
11,500 Lekë 5,700 Lekë
Gjysme cizme femrash 100% LEKURE
Transport Falas
- 50%
13,900 Lekë 6,950 Lekë
Gjysme cizme femrash 100% LEKURE
Transport Falas
- 50%
13,900 Lekë 6,950 Lekë
Atlete per meshkuj 100% lekure
Transport Falas
- 30%
12,000 Lekë 8,400 Lekë
Atlete per meshkuj 100% lekure
Transport Falas
- 37%
15,000 Lekë 9,500 Lekë